עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

סך ביניים: 0.00 ₪

פיצוחים בריאים מזמינים אונליין

 הישראלים ידועים כחובבי פיצוחים מכל הסוגים וזהו בהחלט הרגל תזונתי מצוין, שכן לאגוזים ולגרעינים לסוגיהם יש תועלת מרובה לבריאות הגופנית. יחד עם זאת, לעיתים המוצרים המוצעים בחנויות עברו תהליכים מסוימים המקטינים את ערכם התזונתי, ומעבר לכך ישנה חשיבות לקבלת מוצר טרי מיצרן מוכר. את הפתרון לסוגיה זו מביא אליכם המותג הוותיק גרעיני עפולה בעזרת אתר אינטרנט מתקדם המאפשר להזמין סוגים רבים של פיצוחים עד הבית במחירים מצוינים.

 

הקשר שבין פיצוחים ובריאות

 באופן מסורתי נוהגים הישראלים לאכול פיצוחים כמעט מדי יום, ולא בכדי הם מהווים גם חלק נכבד מהתפריט של צמחונים, טבעונים ושומרי משקל. בין היתר, הפיצוחים הם מקור מצוין לסיבים תזונתיים התורמים לעיכול, ויטמין E, חלבונים, ניאצין, אשלגן, חומצה פולית, אומגה 3, פטרוכימיקלים, ויטמין B6, מגנזיום ועוד מינרלים וויטמינים. כמו כן, מחקרים רבים מעידים על תרומתם למניעת מחלות לב, סוכרת 2, דלקות ומחלות כרוניות אחרות, להגברת תחושת שובע ולגמישותו של העור, ומצד שני הם מכילים כמויות נמוכות יחסית של כולסטרול. זוהי רק רשימה חלקית של יתרונותיהם הבריאותיים של פיצוחים שבהחלט מומלצים לצריכה על ידי ארגוני בריאות עולמיים ובהם גם ה- FDA האמריקאי ומשרד הבריאות בישראל.

 

מגוון רחב של פיצוחים

 דרך אתר האינטרנט של גרעיני עפולה תוכלו להזמין כבר עכשיו קשת רחבה של סוגי פיצוחים בריאים. בין היתר, ניתן להזמין שקדים, קשיו, פיסטוקים, אגוז מלך, אגוז לוז, אגוז ברזיל, פקאן מקולף, דלעת מקולף, מקדמיה ודלעת מקולף. זאת בנוסף לשקד מולבן ושקד בקליפה, בוטנים מולבנים ובוטנים בקליפה, אגוזי מלך בקליפה, ערמונים, פקאן סיני, גרעיני אבטיח ועוד היד נטויה. יש לציין כי למי שמעוניין בפיצוחים בריאים במיוחד עדיף לקנות מוצרים דלי נתרן, כלומר לא מומלחים, ובכל מקרה רצוי לשמרם במקום יבש ומוצל.

 

הזמנת פיצוחים עד הבית

 מהיום אפשר להזמין את המוצרים האהובים של רשת גרעיני עפולה דרך האתר, כאשר ההזמנה עוברת לבית הקלייה המרכזי של החברה ומשם נשלחת מייד לביתכם באריזות מיוחדות השומרות על טריות. הפיצוחים יגיעו אליכם בתוך יום אחד עד 3 ימי עסקים כתלות במקום המגורים וכל זאת במחירים מיוחדים עם משלוח חינם בהזמנות שמעל 200 ש"ח .

 

למידע נוסף התקשרו אל שירות הלקוחות של רשת גרעיני עפולה בטלפון 1700-70-74-70.