עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

סך ביניים: 0.00 ₪


פירות יבשים ללא גלוטן

 בחנות האינטרנט של גרעיני עפולה ניתן להזמין במהירות, בקלות ובמחירים מעולים שורה ארוכה של מוצרים, ובהם גם פירות יבשים ללא גלוטן המתאימים במיוחד לבעלי רגישות לחלבון זה. בעת האחרונה גובר העניין במוצרים ללא גלוטן ולכך מצטרפים היתרונות של הפירות היבשים, כך שבהחלט שווה לקרוא על הנושא בשורות הבאות.

 

כמה מילים על גלוטן

 ראשית, חשוב לדעת כי לא כל הפירות היבשים הם ללא גלוטן ואם אתם מחפשים מוצר זה מומלץ לרכוש אותו מחברה אמינה ומוכרת שניתן לסמוך על פרסומיה שבאריזה. עוד נקודה שחשוב להבין הוא שכיום מתרוצצות שמועות רבות, בחלקן בלי מבוססות, אודות הגלוטן והיותו מזיק לבריאות. למעשה, מדובר בחלבון המצוי בשורה ארוכה של מאכלים מבוססי דגנים כמו שיפון, שעורה, שיבולת שועל וכמובן גם חיטה. נכון להיום לא קיימים מחקרים רציניים שהוכיחו קשר בין הפסקת גלוטן וביו שיפור הבריאות של האוכלוסייה הכללית. אמנם קיים קשר לירידה במשקל עקב ההימנעות ממזונות מסוימים (ולאו דווקא מגלוטן), אך מצד שני ההימנעות גורמת לעיתים לחוסר בסיבים תזונתיים, מינרלים וויטמינים. לכן, בשורה התחתונה אין סיבה לעבור לדיאטה ללא גלוטן, לרבות פירות יבשים, אלא אם אתם לוקים באי סבילות לחלבון זה. במידה שכן אתם בוודאי מודעים לבעיה המכונה צליאק ויודעים כי גופכם מתייחס לגלוטן כגורם עוין שיש להילחם בו, וכמובן שעליכם לצרוך גם פירות יבשים ללא גלוטן.

 

היתרונות הבריאותיים של פירות יבשים

 אם אתם מחפשים פירות יבשים ללא גלוטן עקב רצון לשמור ולשפר את הבריאות חשוב שתדעו שהם עשירים במינרלים וויטמינים, במרכיבים המעודדים פעילות חיידקי מעיים טובים, וגם בנוגדי חמצון שמסייעים במניעת מחלות כלי דם ולב. יחד עם זאת, יש לשים לב שאתם מזמינים אגוזים ושקדים שלא עברו קלייה ההופכת את חומצות השומן לרוויות, וזכרו כי חלק מהפירות מכילים כמות גדולה יחסית של סוכרים. לכן, מומלץ בהחלט לצרוך את הפירות היבשים לכל אורך השנה אך בכמות מאוזנת.

 

הזמנת פירות יבשים ללא גלוטן אפשרית כבר עכשיו דרך אתר האינטרנט של גרעיני עפולה. המעוניינים לקבל מידע נוסף מוזמנים לפנות אל שירות הלקוחות של החברה בטלפון 1700-70-70-70.